Menedżer Manchesteru United, Erik ten Hag, po raz pierwszy w swojej karierze na Old Trafford może znaleźć się pod poważną presją po niedawnej porażce z Brighton i zbliżającym się spotkaniu z Bayernem Monachium w środku tygodnia. Zwycięstwo Brighton na Old Trafford po bramkach Danny’ego Welbecka, Pascala Grossa i Joao Pedro oznaczało trzecią porażkę United w sezonie Premier League. Wyniki zespołu wzbudziły zaniepokojenie zarówno wśród fanów, jak i ekspertów.

Strata w środku tygodnia może oznaczać kłopoty
Ponieważ Manchester United przygotowuje się do zmierzenia się z europejskimi potęgami, Bayernem Monachium, porażka w tym meczu może znacznie zwiększyć presję na dziesięciu Hag. Jeśli drużyna przegra z Niemcami, będzie to oznaczać cztery porażki i tylko dwa zwycięstwa w pierwszych sześciu meczach Czerwonych Diabłów. Rekord ten uznawany jest za niewystarczający, zwłaszcza biorąc pod uwagę środki finansowe zainwestowane w zespół.

Potrzeba poprawy
Niedawne występy Manchesteru United wprawiły fanów i byłych zawodników w frustrację, a wielu z nich nawoływało do poprawy na boisku. Zawodnicy zespołu są dobrze opłacani i żyją w luksusie, ale ich ostatnie występy nie są na najwyższym poziomie. Kibice nie mogą się doczekać, aż drużyna odbuduje się i pokaże swój prawdziwy potencjał w nadchodzących meczach.

Podsumowując, menadżer Manchesteru United, Erik ten Hag, znajduje się w obliczu rosnącej presji ze względu na niedawne porażki zespołu i słabe występy. Nadchodzący mecz z Bayernem Monachium może być punktem zwrotnym w karierze dziesięciu Haga na Old Trafford, ponieważ porażka jeszcze bardziej zaostrzy kontrolę nad jego menadżerem. Zarówno kibice, jak i eksperci mają nadzieję na odwrócenie losów zespołu, a głównym celem jest poprawa sytuacji na boisku.