Jadon Sancho, zawodnik Manchester United, może dołączyć do Borussii Dortmund na zasadzie wypożyczenia w styczniu po konflikcie z menedżerem Erikiem ten Hagiem1. Według informacji przekazanych przez The Sun, Dortmund złożył ofertę wypożyczenia swojego byłego zawodnika w styczniu, ale została ona odrzucona przez Manchester United1. Teraz niemiecki klub jest gotów złożyć nową ofertę w kolejnym okienku transferowym, jeśli sytuacja między zawodnikiem a menedżerem nie ulegnie poprawie1.

Sancho ostatnio znalazł się w centrum uwagi po publicznym konflikcie z ten Hagiem, gdy został pominięty w składzie meczowym przeciwko Arsenalowi1. Ten Hag twierdził, że Sancho został wykluczony z powodu słabej formy na treningach, jednak kilka godzin później zawodnik zdementował te informacje1.

Po przerwie reprezentacyjnej Manchester United zmierzy się z Brighton 16 września1. W związku z zaistniałą sytuacją, istnieje kilka możliwych scenariuszy dla przyszłości Jadona Sancho w Manchesterze United. Jednym z nich jest możliwość wypożyczenia do Borussii Dortmund, jeśli jego relacje z Erikiem ten Hagiem nie ulegną poprawie1. Inne opcje to pozostanie w klubie i próba załagodzenia sytuacji z menedżerem, transfer do innego klubu lub kontynuowanie kariery w innej lidze13.

Warto zauważyć, że wcześniej Al-Ettifaq, klub z saudyjskiej Pro League, próbował wynegocjować wypożyczenie Sancho z Manchesterem United, ale rozmowy zakończyły się niepowodzeniem15. W międzyczasie, Borussia Dortmund obserwuje sytuację i może być zainteresowana ponownym pozyskaniem swojego byłego zawodnika1.