Jadon Sancho, zawodnik Manchesteru United, jest łączony z możliwością przenosin z klubu przed styczniowym okienkiem transferowym. Sancho stracił swoje miejsce w składzie Manchesteru United i musi opuścić klub, aby regularnie grać. Według raportu z Fichajes, angielski międzynarodowiec mógłby być celem dla klubów z Arabii Saudyjskiej, zwłaszcza tych, które są własnością Public Investment Fund1.

Sancho nie był w stanie sprostać oczekiwaniom od czasu swojego transferu za 73 miliony funtów z Borussii Dortmund, a teraz zawodnik ma konflikt z menedżerem Erikem ten Hagiem. Holenderski menedżer publicznie skrytykował Sancho za jego przeciętne występy na treningach, a angielski międzynarodowiec odpowiedział publicznym oświadczeniem, że te zarzuty są nieprawdziwe1.

Od tego czasu został odsunięty na bok i nakazano mu trenować z dala od pierwszego zespołu. Wydaje się, że nie ma już drogi powrotnej dla skrzydłowego w Manchesterze United, a przeniesienie z klubu byłoby idealne. 23-letni zawodnik był uważany za talent światowej klasy podczas swojego pobytu w Niemczech, ale nie był w stanie sprostać oczekiwaniom w Premier League1.

Sancho powinien idealnie kontynuować grę w Europie i udowodnić swoją jakość na najwyższym poziomie. Będzie miał wiele okazji do dołączenia do klubów z Arabii Saudyjskiej w najbliższej przyszłości. Nie ma wątpliwości, że 73-milionowy flop Manchesteru United jest elitarnym talentem, a jest jeszcze dużo czasu, aby wrócił na właściwe tory1.

Manchester United prawdopodobnie będzie chciał odzyskać pieniądze, które za niego zapłacił. Ale jest mało prawdopodobne, aby jakiś klub był skłonny wydać taką sumę na zawodnika, który od dłuższego czasu nie jest w swojej najlepszej formie. Mimo to kluby z Arabii Saudyjskiej płaciły premię za większość zawodników w ostatnich okienkach transferowych, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby zdecydowały się zapłacić dużo pieniędzy za angielskiego skrzydłowego1.

Pojawiły się plotki, że Sancho będzie musiał przeprosić i załagodzić swoje różnice z menedżerem Manchesteru United, jeśli chce ponownie grać na Old Trafford. Do tej pory obie strony nie były w stanie załagodzić swoich różnic, a będzie ciekawe zobaczyć, jak sytuacja się rozwinie1.