W ciągu pięciu minut po przerwie doszło do kilku niemal trafień, które wydawały się sugerować, że gol może być na horyzoncie. Wśród nich był kontratak Marcusa Rashforda, który po zbyt mocnym kontakcie z piłką zakończył akcję poza boiskiem. Kilka minut później, Alejandro Garnacho podniósł kibiców na nogi, gdy został wysłany za linię obrony Kopenhagi, ale zbyt mocne dotknięcie piłki przez Argentyńczyka pozwoliło bramkarzowi Kamilowi Grabarze przejąć piłkę. Ostatecznie to obrońca Maguire zdobył gola, który zapewnił zwycięstwo.

Rashford, znany ze swojej szybkości i zręczności, niestety nie zdołał wykorzystać swojej szansy na zdobycie gola. Jego kontratak był obiecujący, ale zbyt mocne dotknięcie piłki zakończyło akcję. To była jedna z wielu okazji, które Manchester United miał w tym meczu, ale nie udało się ich wykorzystać.

Alejandro Garnacho, młody Argentyńczyk, również miał swoją szansę na zdobycie gola. Został wysłany za linię obrony Kopenhagi, ale niestety, zbyt mocne dotknięcie piłki pozwoliło bramkarzowi Kamilowi Grabarze przejąć piłkę. Mimo to, jego akcja podniosła kibiców na nogi i pokazała, że Manchester United ma wiele młodych talentów w swoim składzie.

Ostatecznie, to obrońca Harry Maguire zdobył gola, który zapewnił zwycięstwo Manchester United. Jego gol pokazał, że każdy zawodnik na boisku może przyczynić się do sukcesu drużyny, niezależnie od pozycji, na której gra. To zwycięstwo pokazuje, że Manchester United jest drużyną do pokonania w tym sezonie.