Inter Miami, klub Major League Soccer, z niecierpliwością oczekuje na nadchodzący sezon, który zapowiada się ekscytująco, zwłaszcza po potwierdzeniu przybycia Luisa Suareza. Jednak ambicje klubu, którego współwłaścicielem jest David Beckham, sięgają dalej. Lionel Messi, gwiazda drużyny, wraz z Beckhamem, nie ustają w wysiłkach, aby przyciągnąć kolejnych utalentowanych piłkarzy na wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych.

Wśród potencjalnych nowych nabytków wymienia się Jordiego Albę i Sergio Busquetsa, którzy mogliby dołączyć do zespołu prowadzonego przez Tatę Martino. Zespół ma nadzieję, że ich obecność przyczyni się do zwiększenia liczby zdobywanych bramek. Messi i Beckham zdają sobie sprawę, że drużyna potrzebuje wzmocnień w różnych sekcjach, szczególnie w obronie.

W tym kontekście Lionel Messi podjął próbę przekonania Marcosa Rojo, byłego obrońcy Manchesteru United i obecnego zawodnika Boca Juniors, do przenosin do Stanów Zjednoczonych i współpracy w Miami. Informacje o zainteresowaniu kapitana drużyny z La Ribera potwierdzają dziennikarze Hernan Castillo i Augusto Cesar, którzy mówią o „silnych sygnałach” w tej sprawie.

FAQ

Kto jest współwłaścicielem Inter Miami?
David Beckham jest jednym ze współwłaścicieli Inter Miami.

Kto dołączył ostatnio do Inter Miami?
Luis Suarez jest najnowszym nabytkiem Inter Miami.

Kogo Lionel Messi próbuje przekonać do dołączenia do Inter Miami?
Lionel Messi próbuje przekonać Marcosa Rojo, obrońcę Boca Juniors i byłego gracza Manchesteru United, do dołączenia do Inter Miami.

Kto prowadzi drużynę Inter Miami?
Drużyną Inter Miami kieruje Tata Martino.

Wyjaśnienie Terminów

Major League Soccer (MLS)
To najwyższa klasa rozgrywkowa w męskim piłkarskim systemie ligowym w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

La Ribera
To potoczna nazwa stadionu i terenów należących do klubu Boca Juniors w Buenos Aires, Argentyna.